Akční nabídka

Akční nabídka

Kalkulace a návrh zdarma

Chcete znát orientační cenu kuchyně či vestavěné skříně? Pak využijte naše poptávkové formuláře.

Poptávka Vestavěné skříně
Poptávka Kuchyně

NOVINKY

20169.2.

Aktualizace webových stránek

Provádíme aktualizaciwebových stránek
Rádi bychom Vám nabídli nejnovější technologie a moderní webové stránky, věříme že aktualizace Vám usnadní výběr a orientaci na našich webových stránkách. Za případné komplikace se velice omlouváme.
20131.10.

Stále můžete využívat výrazných slev!

Výrazné slevy kuchyní a vestavěných skříní s posuvnými dveřmi pokračují! Aktuálně můžete získat slevu 20% na kuchyně a až 30% na vestavěné skříně, v obou případech máte možnost získat další dodatečnou slevu ve výši 3%! O podmínkách se informujte v našich interiérových studiích v Praze Zenklově ulici nebo v Kladně, námestí Starosty Pavla.

20136.5.

LACOBEL za cenu lamina

Posuvné dveře vestavěných skříní můžete nyní mít se skleněnou výplní LACOBEL za cenu běžných dveří s výplní z lamina! A nejen to, na celou skíň můžete k tomu získat SLEVU až 33%! Pro bližší informace a ukázku vzorků sklel se obraťte na naše prodejny v Praze Zenklově ulici nebo v Kladně námestí Starosty Pavla.
20123.12.

V Praze a v Kladně jsme pro Vás i mezi svátky!

Prodejny Libovický v Praze a v Kladně pro Vás budou otevřeny i mezi svátky. Ve čtvrtek 27.12. a v pátek 28.12. můžete naše studio v Praze, Zenklově ulici navštívit mezi 10 a 19 hodinou, studio v Kladně bude po oba dva dny otevřeno od 9 do 17 hodin. V sobotu 22.12. a 29.12. budou obě studia uzavřena.

20121.6.

Prázdninové SLEVY již od června!

Již od 1.června můžete na vybraných prodejnách LIBOVICKÝ nakupavat s výraznými prázdnovými slevami. Kuchyně můžete objednávat se SLEVOU 25% a vestavěné skříně se slevou až 30%.

201229.3.

STAVĚLI JSME SEN

Pro pořad jak se staví sen jsme připravovali proměnu jednoho staršího pražského panelového bytu.

201219.1.

Rozšířili jsme nabídku umělého kamene o CORIAN a MONTELLI

Nově zpracováme umělý kámen od amerického výrobce DuPont. Jedná se o značky CORIAN a MONTELLI.

20129.1.

K VESTAVĚNÉ SKŘÍNI TV STĚNA ZDARMA

Stejně jako u kuchyní máte na výběr ze dvou akcí, a to sleva nebo pracovní deska z umělého kamene ZDARMA, můžete vybírat ze dvou akcí i při koupi vestavěných skříní, sleva nebo TV stěna ZDARMA
20125.1.

AKCE NA KUCHYNĚ PRO LEDEN 2012

Při nákupu kuchyně si nyní můžete vybrat jednu ze dvou jedinečných akčních nabídek. Vyberte si pracovní desku z umělého kamene zdarma nebo slevu!

20119.11.

Týden velkých slev - tentokrát v Praze

U příležitosti představení novinky TV stěn Livingwall jsme pro Vás připravili týden velkých slev, tentokrát v pražském interiérovém centru Libovický v Zenklově ulici.
>> | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | <<