Akční nabídka

Akční nabídka

Kalkulace a návrh zdarma

Chcete znát orientační cenu kuchyně či vestavěné skříně? Pak využijte naše poptávkové formuláře.

Poptávka Vestavěné skříně
Poptávka Kuchyně

NOVINKY

Výprodej expozic v Liberci

NOVINKYNaše pobočka v Liberci zahájila výprodej expozic, slevy až 70%! V nabídce jsou vestavěné skříně a modulový program SPOTSYSTEM.

Obývací sestavy se slevou 50%

NOVINKYZ důvodu připravované obměny expozic obývacích sestav na prodejnách v Praze a v Kladně můžete zakoupit vystavené obývací sestavy NOVAMOBILI se slevou 50%! 

POKRAČUJEME - Nedělní prodej v Praze

NOVINKY

Vzhledem k značnému zájmu zákazníků pokračujeme v nedělních prodejích. Navštívit nás můžete na Praze 8 v Zenklově ulici. Jsme připraveni Vám zde poskytnout veškeré informace týkající se kuchyňských sestav, vestavěných skříní i ostatního interiérového nábytku. Těšíme se na Vás v neděli od 10:00 do 15:00(Velikonoční neděle 24.4.2011 zavřeno).

Nová partnerská prodejna v Praze

NOVINKYVestavěné skříně Libovický nově nabízí luxusní interiérové studio Ivana Komendy. Studio najdete v PRAGUE MARINA OFFICE CENTER ONE Jankovcova 1596/14, Praha 7. Studio interiérového architekta Ivana Komendy Vám nabízí luxus, jedinečný design a individuální přístup. 

Nové prodejny vestavěných skříní v Pardubicích

NOVINKY

Věstavěné skříně Libovický nově i na východě Čech. V Pardubicích pro Vás připravujeme dvě nová prodejní místa skříní Libovický! Již nyní si můžete naše vestavěné skříně objednat v Polabinách v interiérovém studiu společnosti Dřevokompet. Další pardubický prodejce vestavěných skříní Libovický bude představem v červnu!

Skříně Libovický nově v Praze 10 Uhříněvsi

NOVINKYOd 1.6.2011 můžete vestavěné skříně Libovický zakoupit v nově otevřené prodejně firmy Apokork v Praze 10 Uhříněvsi.
123456
Enjoyed with Digimadi.com